Ankara'nın İlk Teknoloji Fuarı
Ankara'nın İlk Teknoloji Fuarı: I-TECH

Teknoloji ve Girişimcilik Dünyası Ankara’da Canlanıyor!

Ankara’nın ilk teknoloji fuarı 14 Haziran’da başlıyor. 3 gün sürecek I-TECH Teknoloji ve Kongre Fuarı bu yıl Ankara Üniversitesi’nde düzenlenecek.

Fuar, Ankara’nın durağan havasını teknoloji ve girişimcilik ekosistemlerinin bir araya gelmesiyle bir hayli dağıtacak gibi duruyor. Fuarın katılımcılarını arasında teknoloji sektörünün önde gelen isimleri, başarılı ve sesini duyurmaya hazırlanan start-uplar, kalkınma ajansları, teknoparklar ve üniversitelerin teknokentleri gibi teknoloji ve girişimcilik alanında çalışmalar yürüten çok geniş bir kitle oluşturuyor.

Girişimciliğe ve teknolojik gelişmelere meraklı genç-yaşlı herkesin alanında uzman isimlerin öneri ve tecrübelerinden faydalanacağı bu fuarda bir yandan markalar ürünlerini potansiyel kullanıcılarına sunma fırsatı bulurken diğer yandan katılımcılar da bu teknolojik gelişmeleri deneyimleme imkanı bularak başlangıçtan son aşamaya gelene dek çalışmaların geçirdiği süreci birinci ağızdan dinleyebilecek.

Dünya devi Microsoft'un sponsorluğunu üstlendiği I-TECH'te Sanal ve Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka, Robotik, Internet of Things, Drone, E-Spor, E-Müzik, Evde Eğlence, 3D Yazıcılar, Oyun Ekipmanları, Start-up, Melek Yatırımcılar, Mobil Aplikasyon Sistemleri’nin son trend ürünleri katılımcılarla buluşacak.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH Fuarı T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ankara Ticaret Odası’nın desteklerinin yanında prestijli birçok kurum ve kuruluş tarafından da destekleniyor. Bu kurumlar arasında Ankara Kalkınma Ajansı, TÜBİTAK, Digital Europe, TÜBİSAD, Consumer Technology Association ve daha birçok teknolojik çalışmaları ve yatırımları destekleyen kurumlar bulunuyor.

14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek fuar tüm teknoloji ve girişimcilik meraklılarını bekliyor!
 

Girişimcilik ve teknoloji ile ilgili haber ve etkinlik detayları için bizi takipte kalın!

 

Aleyna HAMZAÇEBİ/Uluslararası İlişkiler

 

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

0 Yorum

Yorum Yaz