CheersFest 2018 - Festival Hakkında
CheersFest 2018

ODTÜ İşletme Topluluğu’nun 26 yıldır düzenlediği, adından sıkça söz ettiren Ankara’nın ilk ve tek geleneksel öğrenci partisi Cheers bu sene bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Bugüne kadar otuz beş defa düzenlenen Cheers, mekanlara sığmayarak otuz altıncı yaşında açık hava festivali haline geliyor ve CheersFest adını alıyor! Eğlenceyi doruklarda yaşayacağımız bu festivalde bizi neler bekliyor bir göz atmaya ne dersiniz ?

Yer ve Zaman

Ankara’da festival denildiğinde ilk akla gelen adres olan Club Mirador İncek, 22 Nisan Pazar günü dopdolu bir festval alanıyla misafrlerini bekliyor olacak. Saat 13:00’te açılan kapılar gece 01:00’ e kadar açık kalacak ve festival sonrası After Party için elektronik müziğin mabedi Kite’a geçilecek. Üstelik festivale gelen herkes o gece Kite’ın misafiri olacak ve girişte herhangi bir ücret ödemeyecek. Yani 16 saatlik bir sınırsız eğlence bizleri bekliyor olacak. Hem festival alanına hem de festival sonrası alandan Kite’a servisler olacak. Gün içerisinde kimse ulaşım sıkıntısı yaşamayacak böylece. Festival alanına giden servisler ODTÜ, Armada ve Bilkent’ten kalkacak.

Festival Alanı

Festival alanı demişken o alanın içerisinde bizi neler bekliyor bir bakalım. Sıcak havanın tadını çıkaran misafirler gün içerisinde rodeo, atış poligonları,masa langırt, beerpong ve yoga seanslarını deneyimleme frsat yakalayacak. Katlınan oyunlardan sürpriz hediye kazanma şansı da cabası!
Arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu alanın içinde kaybolabilirsiniz bizden söylemesi. Bizlere bir dakika bile boş kalmak istemeyeceğimiz bir festival alanı hazırlanmış gibi duruyor. Kapıdan içeri girdikten sonra çıkmak istemeyeceğiz anlaşılan. Ayrıca görkemli ateş gösterileri de gün içerisinde gözlerimize hitap ediyor olacak. Baktığımız her yerde gülümseyen yüzler görmek çok
olası. smiley

Kaliteli Müzik

Tüm bunların yanında bir de kaliteli bir müzik hayal edin her an için. Adından sıkça söz ettiren, David Guetta, Martin Garrix, Calvin Harris, Hardweell ve daha birçokları tarafından setlerinde şarkılarına yer verilen Türkiye'nin en iyi dj/producerlarından Faruk Sabancı ilk kez ankara’da olacak ve bizler için sahnedeki yerini alacak.

Gerek dijital, gerek fiziksel listelerde zirveye çıkan, Youtube ve Spotify gibi platformlarda haftalar içinde rekorlar kıran albümü ‘ Uo ’ ile Türkçe rap'in efsanesi Norm Ender de 22 Nisan Pazar günü CheersFest ile Ankaralıların karşısına çıkacak. Ayrıca Türkiye'nin ilk kadın duo DJ grubu Cielo ve oikodisco'nun başarılı DJ'lerinden Sezer Uysal’da aynı sahnede bizlere eğlenceli saatler yaşatacak.

Burada bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz, yaptığı prodüksiyonlarıyla dünya dans listelerinde boy gösteren, aynı zamanda Radyo Fenomen'in en çok dinlenen isimlerinden yerinizde duramayacağınız sahne enerjisiyle K-Billy ve 15 yıldır bizimle olan Ankara'nın en sevilen DJ'i HIMM 22 Nisan'da Ankara'nın en büyük öğrenci festivali CheersFest 2018'te!

Bizleri müziğe ve dansa doyurmak adına başarılı DJ’ler İbrahim Kiper, Gökay Bilici ve Ankara’nın çeşitli mekanlarında sahne almış genç ve yetenekli DJ Batuhan Aydil bizimle birlikte olacak.

Bilet ve İçki Fiyatları 

Öyle bir festival hayal edin ki tüm yukarıda saydıklarımı bizlere sunarken öğrenci dostu olsun ve cebimizi düşünebilsin. CheersFest tam da bu noktada devreye giriyor işte. 16 saatlik bu sınırsız eğlencenin biletleri sadece 40 TL. Üstelik bununla da bitmiyor, 22 ve 23 Nisan doğumlu öğrencilere doğum günü hediyesi olarak ücretsiz giriş hakkı veriliyor! Sınırlı süreler ile çeşitli kampanyalar da yapılıyor ayrıca biletler için.

İçerideki içki fiyatları ise oldukça uygun. 50’lik bira fiyat 10 TL iken vodka ve gin gibi yüksek alkol fiyatları da 20 TL. Birbirinden özel kokteylleri de yine çok uygun fiyatlarla deneme şansımız olacak alanda.

Son olarak biletlere nerden ulaşabileceğimizi de öğrenmekte fayda var tabi. ODTÜ stantlarından, kampüs liderlerimizden, Kite, If ve son olarak Naz Gıda’dan biletlerinizi temin edebilir ; dilerseniz online biletlerinizi de biletno.com’dan alabilirsiniz. 22 Nisan Pazar günü sizin için özel ve hatırlamaya değer bir gün olsun istiyorsanız CheersFest’te yerinizi bir an önce ayırtın!

CheersFest'18 DJ'ler

cheersfest faruk sabancıcheersfest sezer uysalcheersfest cielocheersfest himmcheersfest k-billycheersfest norm ender

Kardelen Eylül Koçak | ODTÜ İşletme 

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

Gri Ankara'nın içinde Bir Nefes: ODTÜ Ormanı

Gri Ankara'nın içinde Bir Nefes: ODTÜ Ormanı

Neden Glokalizasyon?

Neden Glokalizasyon?

CheersFest 2018

CheersFest 2018

0 Yorum

Yorum Yaz