Friends Reunion - Friends Dizisi Geri Geliyor!
Friends Reunion

Benim gibi bir Friends hayranıysanız muhtemelen bu haberi duyduğunuzda sevinçten havalara uçmuşsunuzdur. Bilmeyenler içinse Friends, dizinin bitişinin üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen hala hayran kitlesini sonuna kadar koruyabilen şu zamana kadar ki en güzel ve en çok izlenme oranına sahip dizi. Böyle güzel bir dizinin reunionı haliyle hayranlarını çok sevindirdi. Fakat bu reunion maalesef ki tam olarak hayallerimizdeki gibi gerçekleşmeyecek. Özel bir bölüm çekilmeyecek ya da dizi devam etmeyecek. Ve en üzücü haberse dünyalar tatlısı Chandler Bing karakterine hayat veren Matthew Perry bu buluşmada bulunmayacak. Ama geri kalan ekip tam kadro orada olacak. Peki nasıl olacak bu reunion?

Emektar sitcom yönetmeni James Burrows ekranda 1000. bölümünü yönetince NBC kanalı kendisine iki saatlik bir saygı duruşu programı hazırlıyor. Bu programda Burrows'un yönettiği Taxi, Will and Grace, Frasier, Cheers, The Big Bang Theory, Two and a Half Men gibi dizilerin ekipleri sahneye çıkıp yönetmenlerine sevgilerini ifade edecekler. Friends'in 15 bölümünü yönettiği için de Friends ekibi bu programda yer alacak. 2 saatlik bu programda her diziye 5-10 dakika düşeceğini düşünürsek cidden hayallerdeki reunion olmayacak fakat o ekibi tekrar bir arada görebilmek bile inanılmaz bir şey.

friends reunion

Programa katılamayacak olan Matthew Perry o günlerde ''The End of Longing’' adlı oyununun provalarında olacak. Fakat geçen günlerde katıldığı bir programda skype üzerinden arkadaşlarına katılacağını açıkladı.

21 Şubat’ta yayımlanacak olan Must See TV: A Tribute to James Burrows internete düşen ilk görseliyle herkesi yeterince heyecanlandırdı.

Umarız ki 12 yıl sonra gerçekleşecek bu reunion son olmaz. Bu muhteşem ekibi bir arada görmek hayranlarının en çok istediği şey. Matthew Perryli bambaşka reunionlara! smiley

Ecem Çalı | ODTÜ İşletme

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

Bilim Dünyasındaki Çılgın Türkler

Bilim Dünyasındaki Çılgın Türkler

Rotary ve Rotaract Nedir?

Rotary ve Rotaract Nedir?

0 Yorum

Yorum Yaz