Just Marketing 15 Başlıyor!
Just Marketing 15 Başlıyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından bu yıl 8.sini düzenlenen Just Marketing’15, üniversiteler arası yapılan ilk pazarlama yarışması. Başladığı günden bu yana alanında tanınmış birçok reklamcı ve pazarlamacı yetiştiren Just Marketing, yeni pazarlama dehaları ortaya çıkarmak için bu yıl 4-5 Nisan’da Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu ana sponsorluğunda Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

11 Şubat’ta başlayacak pazarlama serüveninde 20 takım yarışacak. Yarışma, takımların finale çıkmak için yarışacağı Just in Case ve finalist olmaya hak kazanan takımların yaratıcı fikirlerini ortaya koyacakları Just Challenge’dan oluşuyor.

4 Nisan, Just in Case : Yarı finalde başvuru sonucunda seçilen 20 takım, finalist olmak için Finansbank tarafından önceden verilmiş caselerin sunumunu yapacak. Gün sonunda 20 takımdan 10’u finale kalmaya hak kazanacak.

5 Nisan, Just Challenge : Finale kalan takımlar ana sponsor Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu tarafından verilen briefin ardından, belirlenen süre içerisinde sunumlarını hazırlayıp, jüri önüne çıkacaklar. Yapılacak değerlendirmeler sonucunda en yaratıcı ve efektif projeye sahip ilk üç takım seçilecek ve ödül töreni gerçekleştirilecek.

Türkiye’deki yetenekli gençleri bir araya getiren Just Marketing, bu sene 1. olan takıma Sabancı Üniversitesi’nde %100 burslu MBA, 2. takıma Richmond Ephesus Resort Hotel’de üç günlük tatil, 3. olan takıma ise giyim ve elektronik çekleri veriyor. Hem profesyonel pazarlama kariyerine gerçek bir adım atacağınız hem de büyük bir deneyim kazanacağınız Just Marketing’e başvurmak için 3 kişilik takımınızı hazırlayıp ve Just Marketing web sitesinden online başvuru yapabilirsiniz. Son başvuru tarihi 23 Mart. Mark your way! diyerek siz de bu prestijli yarışmanın bir parçası olabilirsiniz.

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

Just Marketing 15 Başlıyor!

Just Marketing 15 Başlıyor!

ODTÜ MGSB - Eşeğin Gölgesi

ODTÜ MGSB - Eşeğin Gölgesi

ODTÜ Mezunu CEO'lar

ODTÜ Mezunu CEO'lar

0 Yorum

Yorum Yaz