Liderlik ve Kariyer Zirvesi 2018
Liderlik ve Kariyer Zirvesi'18

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen Liderlik ve Kariyer Zirvesi bu sene 17-18 Şubat tarihlerinde ODTÜ kampüsünde bulunan Kongre Merkezi'nde düzenlenecek. Bu etkinlikte Türkiye'nin dört bir yanından gelen katılımcılar, önde gelen CEO ve Genel Müdürlerin tecrübelerini ve iş stratejilerini dinleyip kendileriyle tanışma fırsatı bulabilecek. Bu da onlara kendilerini bireysel anlamda geliştirme fırsatı sunmasının yanında network alanında da geliştirecek. Kendimden örnek vermem gerekirse geçen sene ilk kez katıldığım Liderlik ve Kariyer Zirvesi'nde konuşmasına hayran kaldığım McDonalds Türkiye Yönetim Direktörü Oğuz Uçanlar ile tanışma fırsatı bulup çay içmiştim. Bu çay esnasında tahmin edersiniz ki ağzından dökülen her cümle benim geleceğim için bir yenilikti.

Etkinlikte liderlik panellerinde “Sosyal Liderlik Nedir?, E-Liderlik Nedir?, Sektörel Liderlik “ gibi konularda kendinize çeşitli liderlik kazanımları da katabilirsiniz. Kariyer oturumlarında ise çeşitli sektörlerden lider şirketler ile tanışma fırsatının yanında kariyer olanakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm bunların yanında oturum aralarında yapılacak çekilişler ve eğlenceli quizlerle büyük ödüller kazanma fırsatına da sahipsiniz. Ben Londra'da iki haftalık dil eğitimi kazanmıştım smiley

Numan Büyükköken | ODTÜ İnşaat Mühendisliği

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

ODTÜ MGSB - Eşeğin Gölgesi

ODTÜ MGSB - Eşeğin Gölgesi

Geleneksel Devrim Kartopu Savaşı

Geleneksel Devrim Kartopu Savaşı

GlokalPack #2: Kasım

GlokalPack #2: Kasım

0 Yorum

Yorum Yaz