Glokal Yaz & Keşfet: Seyahat | Yazı Yarışması
Glokal Yaz & Keşfet: Seyahat | Yazı Yarışması

ODTÜ İşletme Topluluğu gururla sunar!

Glokal Yaz & Keşfet ile en eğlenceli seyahat maceranı anlatarak içindeki yazarı ortaya çıkar ve 500 TL değerinde yurt dışı uçak bileti kazan!


Glokal Yaz & Keşfet, GlokalWeb websitemiz üzerinden yürüyecek olan bir online yazı yarışmasıdır. Teması "Seyahat" olan yarışmamızda, üniversite öğrencilerinin seyahat tecrübelerini paylaşarak GlokalWeb platformunda herkesin bu deneyimlerden yararlanmasını amaçlıyoruz.

Yazı yollamak için son tarih: 29 Aralık 2017!

GLOKAL YAZ & KEŞFET'TE SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK?

1. Adım: Seyahat maceranızı anlatın!

PDF şeklinde oluşturduğunuz yazı dosyanızı ve kendinize ait fotoğraflarınızı "ek dosya" olarak glokal@metubiz.com adresine mail atabilirsiniz.

2. Adım: Ön Eleme

GlokalWeb Kreatif Direktörleri & Chief Editor tarafından yazılar içerik açısından uygunluğa göre ön elemeye tabi tutulacak ve ön elemeyi geçen 25 yazı yarışmaya katılmaya hak kazanacak.

3. Adım: Yarışma başlıyor!

Seyahat temalı 25 yazı GlokalWeb üzerinden yayınlamaya başlayacak. Her gün 2 adet yazı, sitede ve sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor olacak.

4. Adım: Ödül yolunda puanlar toplanıyor!

Her yazı, yayınlanmaya başladığı andan itibaren 1 hafta boyunca aldığı etkileşimlere bakılarak puan toplamaya başlayacak. (Sitede aldığı görüntülenme, sosyal medya hesaplarında paylaşılma sayısı vs.) Detaylı puan tablosunu etkinlik sayfasında paylaşılacaktır.

5. Adım: BÜYÜK ÖDÜL

Her yazının paylaşılması üzerinden 1 hafta geçtikten sonra tüm yazıların puanları karşılaştırılacak ve kazanan yazar belirlenecek.

GLOKAL YAZ & KEŞFET: SEYAHAT YARIŞMASININ 1.SİNİN ÖDÜLÜ NEDİR?

Yarışmamızın birincisi turna.com sponsorluğunda 500 TL değerinde yurtdışı uçak bileti kazanacak!

Glokal yaz ve keşfet: seyahat yazı yarışması ödülleri
 

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

ÇYDD ODTÜ Tenis Turnuvası

ÇYDD ODTÜ Tenis Turnuvası

Invest It Up

Invest It Up

Liderlik ve Kariyer Zirvesi’18

Liderlik ve Kariyer Zirvesi’18

0 Yorum

Yorum Yaz