Glokal Yaz & Keşfet: Seyahat | Yazı Yarışması
Glokal Yaz & Keşfet: Seyahat | Yazı Yarışması

ODTÜ İşletme Topluluğu gururla sunar!

Glokal Yaz & Keşfet ile en eğlenceli seyahat maceranı anlatarak içindeki yazarı ortaya çıkar ve 500 TL değerinde yurt dışı uçak bileti kazan!


Glokal Yaz & Keşfet, GlokalWeb websitemiz üzerinden yürüyecek olan bir online yazı yarışmasıdır. Teması "Seyahat" olan yarışmamızda, üniversite öğrencilerinin seyahat tecrübelerini paylaşarak GlokalWeb platformunda herkesin bu deneyimlerden yararlanmasını amaçlıyoruz.

Yazı yollamak için son tarih: 29 Aralık 2017!

GLOKAL YAZ & KEŞFET'TE SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK?

1. Adım: Seyahat maceranızı anlatın!

PDF şeklinde oluşturduğunuz yazı dosyanızı ve kendinize ait fotoğraflarınızı "ek dosya" olarak glokal@metubiz.com adresine mail atabilirsiniz.

2. Adım: Ön Eleme

GlokalWeb Kreatif Direktörleri & Chief Editor tarafından yazılar içerik açısından uygunluğa göre ön elemeye tabi tutulacak ve ön elemeyi geçen 25 yazı yarışmaya katılmaya hak kazanacak.

3. Adım: Yarışma başlıyor!

Seyahat temalı 25 yazı GlokalWeb üzerinden yayınlamaya başlayacak. Her gün 2 adet yazı, sitede ve sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor olacak.

4. Adım: Ödül yolunda puanlar toplanıyor!

Her yazı, yayınlanmaya başladığı andan itibaren 1 hafta boyunca aldığı etkileşimlere bakılarak puan toplamaya başlayacak. (Sitede aldığı görüntülenme, sosyal medya hesaplarında paylaşılma sayısı vs.) Detaylı puan tablosunu etkinlik sayfasında paylaşılacaktır.

5. Adım: BÜYÜK ÖDÜL

Her yazının paylaşılması üzerinden 1 hafta geçtikten sonra tüm yazıların puanları karşılaştırılacak ve kazanan yazar belirlenecek.

GLOKAL YAZ & KEŞFET: SEYAHAT YARIŞMASININ 1.SİNİN ÖDÜLÜ NEDİR?

Yarışmamızın birincisi turna.com sponsorluğunda 500 TL değerinde yurtdışı uçak bileti kazanacak!

Glokal yaz ve keşfet: seyahat yazı yarışması ödülleri
 

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

GlokalPack #1: Ekim

GlokalPack #1: Ekim

ODTÜ101: ODTÜ’yü Tercih Etmek için 10 Neden

ODTÜ101: ODTÜ’yü Tercih Etmek için 10 Neden

0 Yorum

Yorum Yaz