Scalex Ventures Ankara Meetup
Scalex Ventures Ankara Meetup Duyuru

Güçlü teknolojisi ve global büyüme hedefleri olan girişimlere yatırım yapmanın yanı sıra girişimciler ile operasyonel konularda yakından çalışan ScaleX Ventures, Ankara ekosistemiyle buluşmaya geliyor.

 

Ekosistemi güçlendirme amacıyla düzenli olarak ScaleX Founders Summit ve ScaleX Mini Talks gibi etkinlikleri düzenleyen ekip, ScaleX Academy’nin yeni bir parçası olarak Ankara’da ScaleX MeetUp’ı başlatıyor.

 

Daha önceden Harvard profesörlerinden B2B satış konusunda global uzmanlara kadar, alanının önde gelen isimlerini Türkiye’deki etkinliklerine getiren ScaleX, her zamanki gibi Türkiye’nin en başarılı girişimlerini marka isimlerle Ankara’da buluşturmayı hedefliyor.

 

İlki düzenlenecek olan ScaleX Meetup Ankara, 4 Mart 2020 saat 18:00’de CoZone’da gerçekleşecek. Girişimciler için eşsiz bir network, global büyüme odaklı pratik bilgi ve uygulamalı içerik sunan ScaleX Meetup’ın şu ana kadar açıklanan programında JotForm’un kurucusu Aytekin Tank ve OpsGenie’nin kurucusu Berkay Mollamustafaoğlu da bulunuyor.

 

Dolu dolu bir programla gelen ScaleX Meetup Ankara için henüz kaydınız yaptırmadıysanız, hemen şimdi yapabilirsiniz..

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

Türkiye'de Kış Turizmi

Türkiye'de Kış Turizmi

WARNER MEDİA’NIN NETFLİX’İ

WARNER MEDİA’NIN NETFLİX’İ

NEURALİNK NEDİR?

NEURALİNK NEDİR?

0 Yorum

Yorum Yaz